Przekaż 1,5% podatku.

Zapamiętaj ten numer! KRS 0000153931

O fundacji

Fundacja stawia sobie za cel rozpowszechnienie metody Samoleczenie Metodą B.S.M., która wspiera oraz ratuje nasze zdrowie w bezpieczny i niekosztowny sposób.
Możemy pomóc sobie i naszym bliskim, także zwierzętom, nawet w przypadku chorób uznawanych powszechnie za nieuleczalne. Nie musimy przy tym, my oraz państwo polskie, płacić za leczenie, ponieważ metoda B.S.M. ogranicza zażywanie leków oraz ilość zabiegów operacyjnych.

Fundacja, z przyczyn zrozumiałych, nie może liczyć na wsparcie tych instytucji, które utrzymują się z lecznictwa. Może natomiast liczyć na darowizny oraz przekazanie 1% podatku przez osoby wyleczone, a także od osób, które rozumieją jej skuteczność intuicyjnie lub na podstawie wiedzy przekazanej przez wyleczonych oraz zgromadzonego materiału dokumentującego wyleczone przypadki.

Fundacja propaguje metodę m.in. poprzez wydaną książkę, jednak pieniądze z jej sprzedaży nie wystarczają na sfinansowanie spotkań z najbardziej potrzebującymi: w hospicjach, domach opieki, domach dziecka, ośrodkach wychowawczych, ośrodkach dla niepełnosprawnych, ośrodkach odwykowych, w tym również dla dzieci uzależnionych od narkotyków. Potrzebne są spotkania nauczające metody w szkołach dla niepełnosprawnych, szkołach dla dzieci z autyzmem, szkołach specjalnych, fundacjach dla nieuleczalnie chorych i na szkolenie personelu w schroniskach dla zwierząt.

To co jest siłą B.S.M.

A więc prostota i szybkość skutecznego działania, osiągane poprzez trzymanie dłoni w określonych pozycjach na głowie, jest niestety słabością dla, jak się okazuje, jej rozpowszechniania. Jako społeczeństwo nie jesteśmy przyzwyczajeni ani przystosowani do akceptowania rzeczy oczywistych, łatwo dostępnego sposobu leczenia, a tym samym skazani jesteśmy wyłącznie na osiągnięcia świata nauki i to, co przekazują nam tzw. autorytety. W praktyce najczęściej nie reprezentują one odpowiedzi na potrzeby człowieka, lecz reprezentują skrycie interesy korporacji wspieranych przez media. W efekcie: po metodę skuteczną, nieszkodliwą, eliminującą przyczyny chorób zamiast zaleczania wyłącznie objawów, sięgamy na końcu, lub nie sięgamy po nią wcale. Gdy już wszystko inne zawiedzie i zdąży nam zaszkodzić zabierając cenny czas życia i szansę powrotu do zdrowia sięgamy po to, od czego należało zacząć.

Stosowanie Samoleczenia B.S.M. zasadniczo wymaga jedynie małego fizycznego wysiłku. Znacznie jednak większy wysiłek jest potrzebny w pokonaniu przyzwyczajeń i wyrobionych teorii na temat leczenia, które mają się nijak wobec stosowania skutecznej metody B.S.M. Dodatkowo, w odróżnieniu od innych, tym razem niekonwencjonalnych metod leczenia, nie potrzeba tu wiary w wyleczenie ani nadzwyczajnych właściwości, choć przyda się chęć, by dać sobie szansę i pomóc wyzdrowieć. Wmówione nam potrzeby są barierą nie dla wszystkich do pokonania. Stanowią one pożywkę dla zacofania i stagnacji przychylnych współczesnej nauce, nastawionej na ochronę biznesu, co pomału prowadzi do katastrofy globalnej. Dlatego aby rozpowszechniać pierwiosnek wiedzy chroniącej człowieka, za jaki twórcy fundacji oraz propagatorzy metody uznają Samoleczenie B.S.M., należy ją reklamować i rozpowszechniać przedstawiając fakty. Zapraszamy do zapoznania się z nimi na stronie fundacji i na spotkaniach organizowanych z zebranych funduszy.

Jest wiele osób

Wiele osób zawdzięczających metodzie wyleczenie z chorób, które wcześniej nie dawały im szansy na normalne ani długie życie, odwołujemy się do Was: Pamiętacie, dzięki czemu teraz możecie cieszyć się z życia i normalnie funkcjonować! Pomóżcie innym, będącym w takim samym lub gorszym położeniu, niż Wy kiedyś!

Jeśli jesteś za postępem przyczyniającym się do poprawy bytu człowieka i świata przyrody, masz pozytywne doświadczenie w stosowaniu B.S.M. lub rozumiesz na podstawie innych doświadczeń wagę i potrzebę rozpowszechniania tej metody, apelujemy do Ciebie:
Pomóż tym, którzy nie mieli jeszcze szansy zetknąć się z metodą, która może uratować czyjeś zdrowie i życie! (Przekazując środki na cele fundacji możesz uwzględnić cel, np.: dla dzieci z autyzmem, dla chorych na nowotwory, na szkolenie personelu schronisk dla zwierząt itp.)
Wesprzyj nasze wysiłki i zaangażowanie przekazując na cele fundacji darowiznę oraz 1% swojego podatku.